صفحه اصلی > اخبار و تحولات اقتصادی > اخبار اقتصادی 


پروازهای بریتیش ایرویز لغو شد
لندن - ایرنا- شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز صبح روز شنبه تمامی پروازهایش را از فرودگاه های بین المللی هیترو لندن و گاتویک به دلیل آنچه را بروز مشکل در سامانه رایانه ای اش خوانده است، لغو کرد.
 ١٨:٤٢ - 1396/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
دانش فنی تولید رقم کتول بذر سویا به بخش خصوصی واگذار شد
تهران- ایرنا- رئیس سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: چهل و چهارمین قرارداد واگذاری رقم بذر سازمان تحقیقات آموزش و ترویج کشاورزی به بخش خصوصی با واگذاری امتیاز تولید بذر سویا رقم کتول به شرکت توسعه کشت دانه های روغنی امضا شد.
 ١٨:٤٠ - 1396/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر نفت:
رقابت ایران و عربستان در صنعت پتروشیمی/راهکار تهران برای مقابله با تهدیدات
تهران –ایرنا- معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با بیان این که عربستان با استفاده از تمام ابزارهای تحت اختیار خود، تهدید جدی در منطقه برای بازار پتروشیمی ایران است، گفت: راه مقابله با این تهدید، یکپارچگی تمام واحدهای پتروشیمی در سیاست گذاری عرضه و تعیین قیمت ها است.
 ١٨:٣٧ - 1396/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر ارتباطات در گفت و گو با ایرنا:
ایران بزرگترین تامین کننده اینترنت عراق است
تهران- مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت ایران گفت : ایران بزرگترین تامین کننده اینترنت عراق است و 70 درصد بازار اینترنت این کشور را در اختیار دارد.
 ١٨:٣٥ - 1396/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
پوتین و روحانی درباره برجام و همکاری های منطقه ای گفت و گو کردند
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری روسیه در تماس تلفنی با حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی پیروزی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت و درباره برجام و همکاری های منطقه ای گفت و گو کرد.
 ١٨:٢٥ - 1396/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
توتال تا قبل از تابستان با ایران قرارداد امضا می کند
به گزارش رویترژ، پاتریک پویان مدیر ارشد شرکت فرانسوی توتال در حاشیه نشست عمومی سالانه این شرکت گفت، این شرکت نفتی همچنان قصد دارد تا قبل از تابستان امسال قرارداد گازی با ایران در مورد توسعه میدان پارس جنوبی را به امضا برساند..
 ١٥:١٤ - 1396/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
سیف ماموریت بانک ها را برشمرد/ کمک به تولید و اشتغال و شناسایی سودهای موهوم
تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی گفت: ماموریت اصلی بانک ها و شعب در دوره فعلی، تمرکز بر وصول مطالبات غیر جاری و بازگرداندن آنها به چرخه ارائه تسهیلات است تا نظام بانکی بتواند از حداکثر ظرفیت خود برای کمک به تولید و رونق اقتصادی استفاده کند.
 ٠١:٥٥ - 1396/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر نفت در گفت وگو با ایرنا:
شرط ایران برای از سرگیری واردات گاز از ترکمنستان/به دیوان داوری بین المللی شکایت می کنیم
تهران - ایرنا - معاون وزیر نفت در امور گاز با بیان اینکه اگر ترکمنستان قیمت گاز را در آینده پایین بیاورد، از این کشور گاز می خریم، اعلام کرد: در صورت موافقت نکردن عشق آباد با درخواست های ما، از اقدام این کشور در قطع گاز، به دیوان داوری بین المللی شکایت می کنیم.
 ٠١:٥٢ - 1396/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس جمهوری در دیدار با علما و مراجع عظام:
دولت تمام تلاش خود را برای کاستن از فقر، گسترش تولید و اشتغال بکار گرفته است
تهران- ایرنا- رئیس جمهوری در دیدار با مراجع عظام با تاکید براینکه همواره از ارشادات مراجع عظام و روحانیت معظم بهره برده ایم، گفت: دولت تمام تلاش خود را برای کاستن از فقر، گسترش تولید و اشتغال بکار گرفته و این موضوع در دولت دوازدهم با سرعت بیشتری تداوم می یابد.
 ٠١:٤٩ - 1396/03/06 - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح جامع تحریم‌های ایران در کمیته روابط خارجی سنا تصویب شد
کمیته روابط خارجی مجلس سنای آمریکا طرح جامع تحریم های ایران را که به «قانون مقابله با فعالیت های برهم زننده ثبات ایران 2017» موسوم است تصویب کرد.
 ٠١:١٧ - 1396/03/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
برجام کمبود داروی بیماری خاص را از بین برد/ ظریف سفیر جهانی ام اس
تهران-ایرنا-نایب رئیس انجمن ام اس ایران گفت:در زمان تحریم همیشه با کمبود دارو مواجه بودیم اما بعد از اجرای برجام کمبود داروی بیماران خاص از جمله ام اس مرتفع شد.
 ٢٠:١٠ - 1396/03/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیشنهاد تصویب 8 منطقه آزاد مرزی به مجلس در دولت یازدهم
شهرکرد- ایرنا- مدیر هماهنگی مناطق ویژه اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ریاست جمهوری گفت: دولت یازدهم برای رونق اقتصادی در مرزهای کشور پیشنهاد ایجاد 8 منطقه آزاد اقتصادی را به مجلس ارائه داده است.
 ٢٠:٠٧ - 1396/03/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
پایان نشست اوپک در وین/تمدید 9 ماهه توافق کاهش تولید
وین- ایرنا- در پایان نشست روز پنجشنبه اوپک در وین، اعضای کشورهای عضو در پشت درهای بسته بر سر تمدید توافق ماه نوامبر این سازمان مبنی بر کاهش یک میلیون و 200 هزار بشکه ای تولید نفت در بازه زمانی 9 ماه به توافق رسیدند.
 ٢٠:٠٤ - 1396/03/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
گسترش همکاری های ایران و روسیه در زمینه ایمنی هسته ای
تهران-ایرنا-روسای مراکز نظام ایمنی هسته ای ایران و روسیه برافزایش سطح ودامنه همکاری های دو کشور در زمینه های نیروگاهی و تاسیسات هسته ای توافق کردند.
 ٢٠:٠١ - 1396/03/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
زنگنه:بازارهای صادراتی نفت ایران متنوع می شود
تهران-ایرنا-وزیرنفت کشورمان گفت:سیاست ایران این است که مقصد صادرات نفت خود را تنوع بخشد و ما نمی خواهیم که مانند گذشته در آسیا تنها به دو یا سه کشور متکی باشیم.
 ١٩:٥٩ - 1396/03/04 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>